Заняття творчістю та розвиток дитини

Психологи стверджують, що творчість допомагає дітям пізнавати світ, сприяє звільненню від страхів і пробуджує емоції. Креативні діти вчаться нестандартно мислити, шукати розв’язання складних проблем та робити відкриття, а все це сприяє особистому успіху особистості.

Для малюків до 3-х років творчість – це головним чином заняття з різними матеріалами: вони досліджують світ навколо і намагаються зрозуміти, що можна зробити з фарбами, олівцями, пластиліном, інструментами та костюмами. У старших дітей творчість набуває усвідомленого характеру. Їхня фантазія, мислення та фізичні можливості більш розвинені, тому уяву та творчий порив нічим не обмежені. Вони краще концентрують увагу і розуміють, якого результату хочуть досягти.

Творчість розвиває здатність самостійно вирішувати завдання, допомагає пізнати себе та навколишній світ, а також спілкуватися з іншими. А підтримувати творчий розвиток дитини не менш важливо, ніж працювати над її фізичним, емоційним, інтелектуальним та духовним розвитком.

Дитячий садок «Ля Касіта» – інтелектуальний розвиток та творчі заняття для Вашої дитини

Творчість вибудовує нейронні зв’язки. Творчі заняття розвивають дрібну моторику. Каракулі – йдуть попереду написання букв. Більше каракулів – швидше та безболісніше дитина навчиться писати. Творчість розвиває здатність самостійно вирішувати завдання, допомагає пізнати себе та навколишній світ, а також спілкуватися з іншими.

Батьки можуть вплинути на творчі здібності дитини. Адже вони часто найкраще знають своїх дітей, помічають їхні інтереси, сильні та слабкі сторони. Але в більшості випадків буває так, що батьки зайняті роботою та базовими завданнями для догляду за дитиною. А заняття творчістю в дитячому садку матимуть систематичний характер. Та й творчість у колективному занятті матиме набагато сприятливіший результат для розвитку дитини.

Дитячий садок створює для дітей першу конкурентну платформу, де вони можуть виявити свої здібності. Розкрити таланти дитини допоможуть заняття з вихователями у дитячому садку. Пробуючи себе у різних видах творчості, діти дізнаються, що їм цікаво та до чого лежить душа. Комусь подобається малювати й майструвати, комусь грати на музичних інструментах, а хтось природжений винахідник і любить грати з конструктором або розбирати технічні іграшки. Є діти, які люблять вбиратися, вони люблять костюми, ставлять вистави, танці.

Розкрити таланти дитини допоможуть заняття з вихователями у дитячому садку «Ля Касіта»

Допитливість, потяг до експериментування, кмітливість, навички вирішення завдань, потреба у творчому самовираженні — все це прокидається у дітях, коли їм весело. «Я є, ти є, ми є…», дітям весело, коли вони разом та їх багато. Радість подібна до іскри, завдяки якій діти хочуть творити знову і знову. Наша дитяча творчість залишається в пам’яті, бо подарувала нам безліч позитивних емоцій.

Call Now Button