«Дитсадівські» діти більш успішніші за «домашніх» дітей

Більшість батьків дуже переживають за безпеку своєї дитини, та щоб уберегти її від будь-яких негативних факторів не хочуть віддавати в дитячий садок, аргументуючи тим, що їхній дитині буде краще і безпечніше вдома, а не з чужими людьми, та ще й у незнайомому колективі. В результаті такого рішення діти не соціалізуються і їм важко буде звикати до колективних занять у школі. І в майбутньому, «домашнім» дітям буде не просто порозумітися з однолітками. Завдяки садочку, дитина виховується сильною особистістю, і зможе постояти за себе та свої інтереси.

 Часта помилка, яку припускає наше суспільство, полягає у крайнощах. Це дилема «АБО-АБО». Тобто або дитина ходить до дитячого садка, а батьки працюють і займаються собою. Або дитина вдома, і увага батьків, а також бабусь та дідусів зациклена на ньому. Вихід із проблеми та відповідь полягає не у виключенні «АБО» а в додаванні дії «І». Якщо систематичному відвідуванню дитячого садка додати увагу, заняття з виховання, і любов до дитини з боку батьків, то в результаті дитина виросте в променях світла, любові і знань. При такому підході, Ваша дитина обов’язково виросте цілісною, радісною та щасливою людиною.

Цікаві свідчення дорослих, чиє дитинство пройшло поза стінами дитячого садка. Наведемо одне з них: «Я можу розповісти свою історію. Я була домашньою дитиною, багато хворіла і тому батьки вирішили не водити мене в садок, думаючи, що так буде краще. Виховували мене бабуся з дідусем, бо батьки були на роботах. У мене було дуже добре дитинство і виховували, власне, мене доброю дитиною, і постояти за себе я не вміла, бо думала, що всі такі як я. Незабаром я пішла до школи і була дуже розчарована, тому що діти у школі були зовсім інші. Дуже злі, і якщо бачать у тобі слабину, то ображатимуть. Ось так я зіткнулася з булінгом. Але, згодом, я здолала себе, змінивши школу і звикнувши до суспільства стала впевнено почуватися. То навіщо все це проходити, якщо всьому цьому можна навчитися в садочку?»

Далі поговоримо про режим дня в дитячих садках: чи дотримуються режиму дня ваші діти? Думаю що ні. Так як «домашні» діти не завжди дотримуються режиму, та й батьки не завжди можуть встежити та змусити свою дитину щось робити. У садочку ж, режиму дня дотримуються всі діти. Там вчать бути самостійною людиною, правильно формують особистість дитини та характер. Навіть психологи підтвердили цю точку зору, що дитина, яка ходила в садок, розвивалася на 10% швидше, ніж ті, хто виховувався вдома. Також у садках діти привчаються систематично робити зарядку, грають у рухливі ігри, вивчають іноземну мову, малюють, знаходять собі друзів. А також завдяки тому, що в садку є дух співробітництва та конкуренції, у дітей є стимул краще вчитися та виконувати практичні завдання. Так виховується цілеспрямованість, потяг до перемоги та жага до життя. Адже всі ми родом із дитинства, і як ми знаємо, у людині все найважливіше закладається у дуже юному віці.

Варто зазначити, що певним соціальним навичкам можна навчитися лише у певному віці та за певних обставин. Не можна вже відразу заскочити в поїзд життя, втім, винятки все ж таки є, але це більше доля геніїв. А генії зустрічаються дуже рідко, напевно, один із ста тисяч може і буде генієм. А нерозвинені навички можна компенсувати у старшому віці завдяки систематичним заняттям із психологом, але це вже інша тема розмови. Погодьтеся, що час – гранично зникаючий ресурс, і поїзд нашого дитинства ми ніколи не наздоженемо. Тому батькам необхідно бути розсудливими та відповідальними, тоді їхні діти завжди будуть приносити їм радість.

У нашому садочку «La Casita» Ваша дитина вивчить алфавіт, цифри, іноземні мови, спробує себе в танцях, гімнастиці та музиці. За кожною дитиною буде особливий нагляд, ми будемо сприяти розвитку здібностей та талантів Вашої дитини. Завдяки чіткому графіку дитина буде вміти розпоряджатися своїм часом, і вміти планувати свій день.

 

 

 

 

Call Now Button